Informace o nás

 

Tento projekt vznikl zhruba v polovině února 2010. Od té doby proběhlo pár pokusů jakým směrem tento projekt směřovat, až po roce v únoru 2011 vzikla myšlenka uspořádat velkou veřejnou akci, která tady v okolí nebude mít žádnou konkurenci. Sportovní  turnaje, letní noci, zábavy, hody, plesy, a podobné akce jsou v tomto okolí každou chvíli, takže pivní festival byla jasná volba. Další problém byl název, pivních festivalů je po celé republice v každém městě několik a z důvodů odlišit se od ostatních a jít vlastní cestou byla plánovaná akce pojmenována Pivní mejdan.

První zkušební ročník, i přez minimální propagaci akce, dopadl nad očekávání dobře. Akce se účastnilo cca 200 návštěvníků.

Po zdárném ukončení Pivního mejdanu I. s velkou pomocí pomocníků muselo dojít k rozšíření organizačního týmu z 1 člana na 3, aby mohl být zajištěn hladší průběh celé akce.

Takže v druhém ročníku se na Vás už těší organizátoři Tomáš, Pavel, Vašek a doufají, že se jim společně s vámi, účastníky teto akce, podaří pokořit loňskou návštěvnost této akce aspoň o 100 nových návštěvníků.

 

 

 

Nejsme alkoholici, jsme jenom zvyklí :))